خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / تشخیص رابطه جنسی معقدی
رابطه جنسی معقدی
رابطه جنسی معقدی

تشخیص رابطه جنسی معقدی

تشخیص رابطه جنسی معقدیReviewed by زناشویی برتر on May 2Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع نحوه تشخیص رابطه جنسی معقدی می پردازیم , تشخیص اینکه آیا رابطه جنسی معقدی میتواند مشخص شود هم برای دختران دم بخت و هم برای پسرانی که در شرف ازدواج قرار دارند قابل اهمیت است و همواره به این موضوع مانند یک شک بزرگ نگاه میکنند و این شک در دلشان است که آیا کسی که با او ازدواج میکنند قبلا رابطه جنسی معقدی داشته یا خیر و خانم ها نیز ذر این شک هستند که رابطه معقدی قابل تشخیص است ؟ که در ادامه به بررسی دقیق تر این موضوع می پردازیم .

تشخیص رابطه جنسی معقدی

همانطور که گفته شد ترس دختران از مشخص شدن داشتن رابطه جنسی معقدی و کنجکاوی پسران برای فهمیدن اینکه شخصی رابطه معقدی داشته است سبب شده است تا این مسئله به یکی از سوالات رایج در این زمینه تبدیل شود که هر شخصی به دنبال پاسخی برای آن باشد , البته هر شخصی دوست دارد بنا به شرایط خود پاسخ هایی را برای خود سرهم کند اما در ادامه به معرفی راه های تشخیص رابطه جنسی معقدی می پردازیم .

در افرادی که رابطه معقدی داشته اند حالاتی مانند شل شدن اسفنگتر های معقدی و از بین رفتن چین های اطراف معقد مشاهده میشود که در هنگام معاینه پزشکی مشاهده میشود که در این افراد پوست معقد کمی ضخیم شده است و کمی به داخل کشیده شده است و تا ناحیه مخاطی پوستی ادامه پیدا کرده است و در برخی از موارد نیز حالت پوست گذار در معقد ایجاد میشود . اگر رابطه معقدی مکرر باشد و بار ها این عمل انجام گرفته باشد معقد حالتی قیفی شکل به خود میگیرد و گویی که دهانه معقد به داخل کشیده شده باشد . البته بهترین راه تشخیص برای داشتن رابطه معقدی شل شدگی اسفنگتر هاست که نمایان ترین حالت برای تشخیص امر است .

هنگامی که فردی مورد معاینه قرار میگیرد از راه های مختلفی برای پرت کردن حواس او و مشاهده واکنش اسفنگتر استفاده میشود تا بدون هیچ دخالتی از سوی خود فرد واکنش اسفنگتر بیرونی قابل مشاهده باشد زیرا شل شدن اسفنگتر فقط میتواند دلیلی بر داشتن دخول معقدی مکرر باشد . همچنین دخول مکرر از مقعد میتواند باعث بروز بیماری ها و اختلالات جنسی و عوارضی در دراز مدت شود بیماری هایی مانند ایجاد زگیل در اطراف معقد , بواسیر , هموروئید و … . البته نباید فراموش کرد که نباید به قضاوت بپردازید و در مورد شخصی این فکر را داشته باشید که او رابطه جنسی معقدی داشته است زیرا تشخیص این امر فقط بر عهده پزشکی قاونی است که در موارد تجاوز جنسی نیز از همین راه ها استفاده میشود .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *