خانه / زناشویی / تاخیر انداختن در انزال
تاخیر انداختن در انزال
تاخیر انداختن در انزال

تاخیر انداختن در انزال

تاخیر انداختن در انزالReviewed by زناشویی برتر on Jun 26Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع نحوه به تاخیر انداختن انزال در مردان می پردازیم , رابطه جنسی در زندگی زناشویی با هدف رسیدن دو طرف به اوج میل جنسی برقرار میشود و در نهایت با انزال و ارضای جنسی هر دو طرف و کارهای پس از رابطه این رابطه عشقی عاطفی به پایان می پذیرد و هر دو زوج در این مدت با رسیدن به اوج لذت جنسی لذت زیادی را تجربه کرده اند اما در این میان ممکن است افرادی به دلیل وجود مشکلاتی نتوانند تجربه کافی را کسب کنند که در ادامه به بررسی موضوع نحوه تاخیر در انزال مردان می پردازیم .

تاخیر انداختن در انزال

در رابطه با تاخیر انداختن در انزال باید گفت که ارگاسم در مردان همراه است با انزال پس هر گاه مردی به ارگاسم برسد مسلما این رسیدن به اوج لذت جنسی او با انزال مایع منی همراه است اما برخی از افراد به دلیل وجود مشکلاتی همچون زود انزالی و سایر مشکلات جنسی ممکن است نتوانند ارگاسم و انزال خود را در حد طبیعی نگه دارند و از این رو بعد از کمی تحریک و معاشقه به انزال میرسند و با توجه به نوع فعالیت جنسی مرد تا چندین دقیقه نمیتوانند مجددا به برقراری رابطه جنسی ادامه دهند اما زنان به راحتی میتوانند بعد از رسیدن به ارگاسم های پی در پی نیز به رابطه خود ادامه دهند . برای افرادی که به چنین مشکلاتی مبتلا هستند همواره این سوال وجود داشته است که چطور میتوان با انجام کار هایی باعث تاخیر انداختن در زمان انزال شد ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این افراد با دو مشکل روبرو هستند یکی اینکه خودشان به علت زود تحریکی زود به انزال میرسند و از سوی دیگر باید خود را کنترل کنند تا طرف مقابل را به ارگاسم برسانند تا رابطه موفقی را تجربه کرده باشند .

روش هایی برای به تاخیر انداختن انزال در مردان

برای این کار افراد در وهله اول باید تمامی کار ها و روش هایی را که موجب به تاخیر افتادن انزال خودشان و در عین حال تحریک فراوان طرف مقابل میشود را یاد بگیرند برای مثال بعد از چندین بار برقراری رابطه می فهمید که چه نوع تماس ها و تحریکاتی موجب تحریک بیشتر خودتان و در نتیجه زود ارضا شدن میشود پس در دفعات بعدی از انجام این کار خودداری کنید و از سوی دیگر هر دو طرف با استفاده از لمس نقاط حساس بدن زنان و یا بطور متقابل لمس نقاط حساس بدن مردانن استفاده کنید به طوری که باعث افزایش کیفیت ارگاسم و در عین حال به تاخیر افتادن خروج منی خودتان شود . سعی کنید تا مدت زمان رابطه جنسی از واژن را کمتر کنید و بیشتر وقت رابطه را بر روی لمس و تحریک نقاط دیگر همچون سینه ها معطوف کنید که اگر موفق به انجام این کار شدید و خودتان نیز به انزال نرسیدید و طرف مقابلتان هنوز به ارگاسم نرسید به لمس و تحریک کلیتوریس و نقطه جی بپردازید .

برخی از مردان ممکن است به علت رفتار های پر خطر جنسی همچون خود ارضایی فورا بعد از کمی تحریک به انزال برسند که این مردان باید به تکنیک هایی همچون ارگاسم چند گانه در مردان و تکنیک توقف – شروع استفاده کنند به این گونه که هر بار احساس کردید به انزال نزدیک میشوید رابطه و تحریک را متوقف کنید و پس از فروکش شدن به ادامه رابطه بپردازید البته این جمله به این معنا نیست که باعث جلوگیری از خروج منی شوید بلکه باید پس از احساس انزال فورا از ادامه رابطه خودداری کنید . کارهایی همچون بیشتر سخن گفتن با همسرتان و صحبت های تحریک آمیز میتواند برای شما کمک کننده باشد و موجب تحریک بیشتر او و در عین حال کم تحریک شدن خودتان بشود . همچنین سعی کنید از پوزیشن هایی استفاده کنید که با آن راحت تر هستید و بهتر است همسرتان روی شما باشد .

دارو برای به تاخیر انداختن انزال مردان

مدت زمان زیادی است که افرادی برای درمان اختلالات جنسی همچون اختلال در نعوظ و زود انزالی از دارو های جنسی همچون ویاگرا و سیالیس استفاده میکنند که باید در این باره گفت که قرص هایی که با نام های مختلف در اینترنت تبلیغ میشوند بیشتر جنبه تبلیغاتی و درآمد زایی دارند و دارای کارآمدی چنانی نیستند پس با استفاده از روش های طبیعی و مواد و روش های طبیعی به درمان مشکلات خود بپردازید , وب سایت زناشویی برتر در جهت افزایش آگاهی شما عزیزان و رفع مشکلات شما عزیزان بهترین مقالات را در زمینه های مختلف همچون ازدواج , تنظیم خانواده , بیماری های جنسی , دانستنی های جنسی , سلامت خانواده و … ارائه میدهد تا شما عزیران تا حدی به حل مشکلات و افزایش دانش خود در زمینه زناشویی بپردازید . برای مشاهده مطالب مربوطه در زمینه درمان زود انزالی میتوانید به مطلب ۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان و سایر مطالب مربوطه مراجعه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و سلامت خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *