خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / تاثیر منی بر زنان
تاثیر منی بر زنان

تاثیر منی بر زنان

تاثیر منی بر زنانReviewed by زناشویی برتر on Apr 29Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سلامت زنان به بررسی موضوع تاثیر مایع منی بر زنان می پردازیم , هنگامی که زوجین به برقراری رابطه جنسی می پردازند و در این میان مرد به اوج لذت جنسی میرسد و در او انزال رخ میدهد مایع منی خارج میشود و سبب میشود تا فرد احساس ارضا شدن داشته باشد و از رابطه خود احساس لذت و موفقیت داشته باشد از آنجایی که رابطه جنسی فقط به دخول ختم نمیشود و در طی انجام رابطه کارهای دیگری نیز باید صورت بگیرد باید مردان از مایع منی خود و خواص آن برای زنان اطلاع داشته باشند که یک رابطه هر چه لذت بخش تر را برای خود و شریکشان در زندگی زناشویی رقم بزنند تا هر دو راضی باشند .

تاثیر منی بر زنان

مایع منی خارج شده از آلت تناسلی مرد به هنگام انزال میتواند خواصی داشته باشد که به بهبود کیفیت رابطه کمک کند و سبب بوجود آمدن حالاتی در فرد شود که میتوان تاثیرات آن را در جنبه های مختلف بررسی کرد . همانطور که میدانید بیماری افسردگی از شایع ترین بیماری هایی است که در میان زنان رایج است و طبق تحقیقات انجام شده به این نکته پی برده شده است که رابطه جنسی تاثیرات مختلفی بر افسردگی و سلامت روحی و جسمی زنان دارد از این رو محققان به تاثیرات مایع منی در زنان و خواص آن مشغول شده اند تا تمامی جنبه های این بیماری و عوامل موثر در آن را بیابند .

تاثیر منی بر افسردگی زنان

طی این تحقیقات ثابت شده است که در زنانی به طور مستقیم در طول رابطه مایع منی را دریافت کرده اند و بدون استفاده از کاندوم رابطه انجام داده اند آمار افسردگی کمتر است و در زنانی که با استفاده از کاندوم رابطه داشته اند افسردگی بیشتری وجود دارد , پس مسلما دریافت مایع منی توسط زنان تاثیرات مثبتی در زنان دارد . البته نمیتوان دریافت مایع منی را توسط زن در رابطه جنسی اصلی ترین عامل ضد افسردگی دانست زیرا علاوه بر این مورد فاکتور های دیگری نیز در این مسئله نقش دارند که دریافت منی از طریق واژن در زن میتواند فقط یکی از این فاکتور ها باشد که سبب میشود تاثیرات مثبتی در زن ایجاد شود .

پس طبق این تحقیقات جذب منی مرد توسط زن میتواند در کاهش بیماری ها موثر باشد و از سوی دیگر نباید فراموش کرد که در انجام روابط جنسی اگر از کاندوم استفاده نشود احتمال انتقال بیماری های مقاربتی و سایر بیماری ها بیشتر است بویژه در زوجینی که در ابتدای زندگی زناشویی قرار دارند و هنوز از سلامت جنسی همسر خود اطلاعی ندارند باید از کاندوم استفاده شود تا با سلامت بیشتری به انجام رابطه بپردازند . از سوی دیگر ریختن مایع منی در واژن زنانی که مبتلا به سرطان رحم اند میتواند بسیار خطرناک باشد .

تاثیر منی بر زنان در حالت تهوع

یکی دیگر از خواص مایع منی در بدن زنان این است که در کاهش میزان تهوع دوران بارداری میتواند موثر باشد از آنجایی که در صورت ورود منی به واژن زن در دوران حاملگی ممکن است حالت تهوع ایجاد شود متخصصان برای این عمل راه حلی پیشنهاد داده اند که مایع منی را از طریق دیگری وارد بدن زن کنند تا میزان مقاومت بدن به آن کاهش یابد و با این مایع سازگاری پیدا کند زیرا در هنگام حاملگی بدن زن مایع منی را بیگانه تلقی میکند و به دفع آن می پردازد . از این طریق محققان میخواهند بدن زن را با این حالت سازگاری بدهند و از سویی باید اسپرم وارد شده به بدن زن در هنگام حاملگی و از طریق دیگر باید یکسان باشند .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات سلامت خانواده

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *