خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی
تاثر اندازه آلت و نوع پرده بکارت در رابطه جنسی
تاثر اندازه آلت و نوع پرده بکارت در رابطه جنسی

تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی

تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Jul 9Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع تاثیر اندازه آلت تناسلی و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی می پردازیم , آلت تناسلی در مردان و نوع پرده بکارت در خانم ها یکی از مهمترین عواملی هستند که در برخی از موارد و شرایط های مختلف میتوانند تاثیر گذار باشند اما این تاثیر گذاری بر تمامی امور زناشویی مسلط نیست و نمیتواند تعیین کننده تمامی جوانب موفق بودن رابطه جنسی شود از این رو در این مقاله به بررسی موضوعات مرتبط با اندازه آلت تناسلی مرد و نوع پرده بکارت در زنان می پردازیم .

تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی

در رابطه با تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی باید گفت که بیشتر عموم بر این باور هستند که تمامی لذت یک رابطه در اندازه بزرگ آلت تناسلی و نوع پرده بکارت زن مختصر شده است و این دو عامل میتوانند میزان موفقیت و عدم موفقیت رابطه ها ار تعیین کنند از این رو بیشتر افراد با تمرکز بر این دو عامل سایر موارد مهم و مسائل مهم در رابطه جنسی را فراموش میکنند و نمیتوانند این رابطه را به درستی و با رسیدن به اوج لذت جنسی و موفق بودن به پایان برسانند .

تاثیر اندازه آلت بر لذت جنسی

برخلاف تصور عموم که بر این باور هستند که همه لذت برای خانم و آقا در رابطه در اندازه آلت و بزرگ بودن آن است باید گفت که از نظر فیزیولوژیکی و جسمانی اندازه و قطر و بزرگی آلت به اوج میل جنسی و لذت بیشتر در یک رابطه ربطی ندارد و برای یک زن اندازه آلت تناسلی ۱۳ سانتی و ۱۸ سانتی تفاوتی ندارد زیرا معیار های مختلف و متفاوت دیگری هستند که کیفیت رابطه را تعیین میکنند . جالب است که بدانید اندازه بزرگ آلت تناسلی مرد برای خود او نیز تحریک و لذت بیشتری را به همراه ندارد و میزان لذت بیشتر به معیار ها و ملاک هایی همچون وجود اعصاب حسی فراوان بستگی دارد . بطور کلی بد نیست بدانید که علاوه بر آلت تناسلی و حتی بدون دخول نیز میتوان همسر را به ارگاسم رساند زیرا ارضا کردن همسر با دست و رفتار هایی همچون معاشقه و حتی لمس کلیتوریس و سایر نقاط حساس بدن زنان میتواند موجب ارضا شدن آنها شود بدون اینکه مدت زمان رابطه جنسی از واژن در کار باشد .

اندازه طبیعی آلت در مردان ایرانی

بیشتر مردان به دلیل نبود اطلاعات کافی لذت جنسی بیشتر را در اندازه بزرگ آلت میدانند از این رو بدنبال آلت بزرگ تر و افزایش سایز آلت تناسلی هستند و میخواهند با این کار افزایش اعتماد به نفس جنسی را در خود پرورش دهند و از طرف دیگر آقایان با مقایسه اندازه آلت تناسلی خود با اندازه آلت تناسلی موجود در فیلم های پورنو حس کوچک بودن آلت را به خود تلقین میکنند که در اینجا باید گفت اندازه آلت تناسلی بستگی به منطقه و ناحیه زندگی افراد میتواند متفاوت باشد که در این رابطه این سوال بوجود می آید که اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان ایرانی چقدر است ؟ در این رابطه باید گفت که کشور ایران در منطقه ای قرار گرفته است که مردان آن دارای طبیعی ترین اندازه آلت هستند و این اندازه طبیعی بین ۱ الی ۱۵ سانتی متر است و اندازه آلت تناسلی مرد در حالت نعوط بدون در نظر نگرفتن اختلال در نعوظ بیش تر از ۹.۵ سانتی متر طبیعی است .

میانگین طول آلت تناسلی در برخی از کشور ها

با توجه به اطلس جغرافیایی اندازه آلت تناسلی میتوان دریافت که اندازه آلت مردانه در ایران طبیعی است و بیشتر مردان با گول خوردن تبلیغات ماهواره ای به راه های افزایش سایز آلت تناسلی می پردازند . در ادامه با ارائه نقشه اطس جغرافیایی اندازه آلت تناسلی به بررسی اندازه آلت تناسلی در برخی از کشور ها نیز می پردازیم :

  • سودان , کلمبیا , ونزوئلا , بولیوی با میانگین ۱۶ الی ۱۸ سانتی متر
  • فرانسه , برزیل , مکزیک , مصر با میانگین ۱۶ الی ۱۵ سانتی متر
  • ایران , لیبی , ترکیه , عراق , کانادا , یونان , فنلاند با میانگین ۱۳ الی ۱۵ سانتی متر
  • روسیه و آمرکای شمالی با میانگین ۱۱.۵ الی ۱۳.۵
  • چین , هند , پاکستان با میانگین ۹.۵ الی ۱۱.۵
تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی
تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی

تاثیر نوع پرده بکارت در رابطه جنسی

آیا نوع پرده بکارت در لذت جنسی موثر است ؟ نوع پرده بکارت به هیچ عنوان در میزان لذت جنسی موثر نیست ولی در مواردی که خانم ها دارای پرده ازنوع ارتجاعی هستند و در اثر دخول پاره نمیشود ممکن است درد این نوع پرده در کاهش لذت جنسی موثر باشد . در پایان باید گفت که تاثیر پرده بکارت بر رابطه جنسی و تاثیر اندازه آلت بر رابطه جنسی همگی ساخته ذهن خود افراد است و بهتر است بجای پرداختن به این مسائل به تکنیک ها و روش های بهتری بپردازد تا موجب افزایش کیفیت ارگاسم رابطه خود شوید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *