خانه / زناشویی / بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی
بهتترین زمان برای برقراری رابطه جنسی
بهتترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Jul 8Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع بهترین زمان داشتن رابطه جنسی می پردازیم , به طور حتم رابطه جنسی یکی از مهم ترین ارکان ازدواج محسوب میشود و کیفیت این رابطه تاثیر مثبتی در زندگی زناشویی افراد دارد بطوریکه افرادی که از رابطه های جنسی خود راضی بوده اند تقریبا با مشکلات کمتری در زندگی مشترک خود روبرو بوده اند از این رو تاثیر رابطه جنسی و تعداد دفعات رابطه جنسی در هفته و کیفیت آن تاثیر مستقیمی بر زندگی افراد دارد .

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

مسلما برای رفع مشکلات زندگی زناشویی برطرف کردن مشکلات جنسی و مربوط به رابطه جنسی و افزایش کیفیت ارگاسم از اهمیت بالایی برخوردار است پس برای رفع اعم و عمده مشکلات افراد باید ابتدا به ریشه یابی مشکلات جنسی آنها پرداخته شود و با تغییر دادن سبک های کوچکی از رابطه جنسی همچون داشتن رابطه جنسی در بهترین ساعت تغییر هایی را برای بهبود این رابطه انجام داد . از این رو در این مقاله به بررسی موضوع بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی می پردازیم زیرا برقراری رابطه جنسی در بهترین زمان و متناسب با شرایط زن و شوهر میتواند تا حد زیادی به افزایش کیفیت این رابطه و رسیدن زوجین به اوج لذت جنسی موثر باشد . البته هر شخصی ممکن است بهترین ساعت برای داشتن رابطه جنسی را برای خود مشخص کرده باشد و در طی چندین بار رابطه جنسی  این زمان را به عنوان بهترین زمان برای خود مشخص کرده باشد پس بدون در نظر گرفتن بیماری های جنسی همچون زود انزالی و دیر انزالی و … دیگر برای برقرای رابطه جنسی با مشکلی روبرو نخواهد بود .

چه ساعتی بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی است ؟

همانطور که گفته شد اگر زوجین بهترین ساعت برای داشتن رابطه جنسی را برای خود مشخص کنند تا حد زیادی با مشکلات مربوط به رابطه جنسی خود مبارزه کرده اند . افرادی نیز وجود دارند که بهترین زمان برای رابطه جنسی بهتر را نیافته اند و نمی دانند چه زمانی برای برقراری رابطه جنسی مناسب است که دانشمندان برای یافتن مناسب ترین زمان برای داشتن رابطه جنسی به تحقیقات زیادی دست زده اند و در طی این تحقیقات به این نتیجه رسیده اند که مناسب ترین ساعت برای رابطه جنسی ساعت ۳ بعد از ظهر است . اگر چه در طی این یاعت مردان و زنان ممکن است به مشغله های کاری مشغول باشند اما سطح بالای هورمون کورتیزول در زنان در این ساعت و بالا بودن استروژن نیز در این ساعت از روز موجب افزایش احساسات مردان در رابطه جنسی و در نتیجه افزایش کیفیت این رابطه میشود .

فراموش نکنید که هورمون های جنسی نیز مانند سایر هورمون ها دارای نوساناتی هستند بار یمثال هورمون تستوسترون دارای نوسانات زیادی در شب است ولی در روز در ساعت مقرر دارای بالا ترین سطح است از این رو برای اینکه بهترین اوج میل جنسی و ارگاسم را تجربه کنید در ساعت ۳ به رابطه جنسی بپردازید تا بیشترین لذت را در یک رابطه برای خود و همسر خود رقم زده باشید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *