خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / بهترین حالت جنسی ۵ اشتباه که آقایان مرتکب می شوند
بهترین حالت جنسی
بهترین حالت جنسی 5 اشتباه که آقایان مرتکب می شوند

بهترین حالت جنسی ۵ اشتباه که آقایان مرتکب می شوند

بهترین حالت جنسی 5 اشتباه که آقایان مرتکب می شوندReviewed by زناشویی برتر on Apr 15Rating: 5.0

با موضوعی داغ در خدمتتون هستیم اینبار در بحث بهترین حالت جنسی ۵ اشتباه که آقایان مرتکب می شوند رو دنبال می کنیم که یکی از مباحث بخش دانستنی های جنسی هست , عواملی چون حالت های مختلف جنسی موضوعی هست که سبب دغدغه و چالش در آقایان می شود که در رابطه جنسی با همسر خود از چه شیوه و حرکاتی باید استفاده کند و دلهره ای که اکثرامی تونه در این رابطه داشته باشه مرد فکر می کند حالت های تکراری جنسی ممکن است خسته کننده باشد برای همسرش این مورد سبب بی میلی زن به رابطه جنسی می شود . در صورتی که اصلا به این صورت نیست.

بهترین حالت جنسی ۵ اشتباه که آقایان مرتکب می شوند

در ادامه قصد دارم تا ۵ اشتباه که آقایان مرتکب می شوند در رابطه با بهترین حالت جنسی در زندگی زناشویی اشاره کنم , توجه داشته باشید که این نکات سبب میشه شما با خیال راحت به این موضوع نگاه کنید و در رابطه با حالت های جنسی ترافیک فکری برای خود ایجاد نکنید.

اشتباه اول کنترل وزن برای انداخته نشدن روی زن

منظور زمانی که شما از حالت هایی استفاده می کنید که سبب میشه وزن مرد روی زن بیفته می باشد , اکثرا اشتباهی که وجود دارد مرد سعی می کند از افتادن و وزن و فشار روی زن جلوگیری کند. اما نکته مهمی که وجود دارد زن از نزدیک بودن به همسر در این رابطه لذت بیشتری میبرد و این حالت را دوست دارد , پس مرد در برخی از حالت های جنسی لازم است تا با چسباندن خود به همسر خویش و انداختن وزن خود روی او سبب این لذت شود.

نکته: توجه داشته باشید این به این منظور نیست خود را کامل روی همسر بندازید سعی کنید در برخی حالت ها با کنترل همراه باشد تا سبب خستگی و فشار زیاد نشود .

اشتباه دوم اجرای صحنه های فیلم های پورنو که مشاهده کرده اید

دقت داشته باشید هدف و قصد این نوع ویدیو ها فقط و فقط کیفیت ویدیویی می باشد که ارائه می شود نه لذت بازیگران آن , پس هیچ وقت فکر نکنید این نوع موارد می توانند الگوی مناسبی برای شما باشند. اکثرا برخی آقایانی که اطلاعات کمی در این زمینه ها دارند این ویدیو ها را برای خود الگو قرار داده و نمی دانند که سخت در اشتباهند.

یکی از مورادی که ممکن است مشاهده شده باشد قرار گرفتن پای زن روی شانه های مرد , این حالت یکی از بدترین های حالت های تحریک محسوب میشه در این حالت جنسی لگن زن به قدری به عقب کشیده میشه که سبب درد زیادی برای زن خواهد بود در ناحیه های رحم و …

اشتباه سوم کل کار رو  به همسر بسپارید زمانی که اون روی شما است

در یک رابطه جنسی توجه داشته باشید کل کار یک رابطه دو طرفه می باشد در هر حالتی که باشد فرقی نمی کند. پس فکر نکنید وقتی همسر شما روی شما قرار گرفته همه کارها رو باید به او بسپارید . وقتی هر حرکتی از جانب هر کدام انجام گرفت باید در مقابل نیز حرکتی صورت بگیرد به فرض در این حالت جنسی بهتر است از حرف های تحریک کننده به همسر خود بگویید خیلی آرام و با احساس با اون صحبت کنید . باور کنید حرفه های تخریک کننده در این مواقع شگفت انگیز می تونه باشه.

اشتباه چهارم استفاده از حرکات جنسی به اصطلاح من در آوردی ( عجیب و غریب )

لذت های جنسی می تونه به موارد زیادی برگرده فقط حرکات و شیوه های خاص نیست , اینکه با خود فکر کنید یک سری حالت های عجیب و غریب  رو به اجرا در بیارید می تونه بهتر باشه نه اصلا اینطور نیست , اتفاقا سبب خستگی هم می شود . خودتان فکر کنید از حرکتی استفاده می کنید که واقعا خودتان هم نمیدانید باید به چه صورت قرار بگیرید اینکه دست کجا قرار بگیرد پا کجا قرار بگیرید گویا هیچ چیز اصلا مشخص نیست … پس علاوه بر اینکه سبب خستگی خود و همسر شده اید ممکن است هیچ لذتی هم وجود نداشته باشد در این حالت ها.

یکی از روش های قدیمی و به اینصورت بگم همیشگی حالت جنسی خوابیده می باشد که شامل انواع حرکت های مختلفی نیز می باشد این حالت همیشگی هست و همه بی شک این حالت جنسی را دوست دارند شاید هم بهترین حالت جنسی محسوب شود.

اشتباه پنجم منفعل بودن یا به اصطلاح شاید قبول نداشتن خود

شاید شما هم از آن دسته از آقایانی باشید که کتاب های زیادی از آقایونی مریخی مطالعه کرده اید و تصور می کنید که باید همه کار را در اختیار همسر خود قرار دهید و تابع او باشید . اما اشتباه بزرگ دیگه آقایان در رابطه جنسی می تونه منفعل بودن باشه.

در رابطه جنسی سعی کنید کار ها و حرکات لازم جنسی رو انجام بدید , وقتی حالت جنسی خود را تغییر میدهید چه نیازی به اجازه می تونه باشه این عمل را سریع انجام دهید سعی کنید خشن باشید در تغییر حرکات جنسی ( البته کنترل شده باشد جنگ و دعوا نداریم ) . اطمینان داشته باشید اگر حالتی یا موضوعی همسر شما را اذیت کنه این موضوع را به شما خواهد گفت.

مواردی که در بالا اشاره شد مربوط به ۵ اشتباه رایج آقایان که در رابطه با حرکات جنسی مرتکب میشن بود و این موارد فقط می تونه برخی از این اشتباهات باشد. سعی کنید با تکرار و تمرین در مورد این ۵ موضوع بهترین رابطه جنسی را به عمل بیارید.

منبع: زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و دانستنی های زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *