خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید
بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید
بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید

بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید

بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهیدReviewed by زناشویی برتر on Jun 16Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع کارهایی که پس از رابطه جنسی نباید انجام داد می پردازیم , رابطه جنسی تنها به دخول و انجام رفتار هایی همچون معاشقه و ارضای جنسی ختم نمیشود بلکه رابطه موفق رابطه ای است که تمامی جنبه های قبل و بعد از رابطه در آن رعایت شود , برای مثال اگر قبل از رابطه با همسر خود خوش رفتاری کنید و پس از رسیدن به اوج لذت جنسی و ارضا شدن رفتارتان با او تغییر کند او برای برقراری رابطه های دیگر دیگر میلی ندارد و به نوعی سرد مزاجی مبتلا میشود . در ادامه این مقاله به بررسی رفتار هایی که نباید پس از رابطه جنسی انجام داد و … می پردازیم .

بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید

عشق ورزیدن به همسر را نباید به قبل از رابطه محدود کرد و تا برقراری رابطه با طرف مقابل خوش رفتار بود بلکه این عشق و علاقه باید بطور مداوم برقرار باشد تا طرف مقابلتان فکر نکند که وسیله ای برای ارضای جنسی است و هیچگونه نیاز دیگری به او ندارید , از این رو با انجام رفتار ها و روش های مناسب روابط حال و آینده خود را بهبود بخشید زیرا رابطه ای که با عشق و علاقه همراه باشد علاوه بر تجربه لذت بیشتر روابط عاطفی افراد را نیز بهبود می بخشد . در ادامه به بررسی موضوع بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید می پردازیم .

  • بعد از اتمام رابطه فورا به دستشویی نروید

برخی از افراد درست بعد از اتمام رابطه و بدون اینکه حتی یک کلمه حرف بزنند به سرعت به دستشویی میروند و به ظاهر خود می پردازند و موهایشان را درست میکنند و دوش میگیرند و … در این رابطه باید گفت که درست است افراد باید همیشه آراسته و ظاهر مناسب داشته باشند اما کمی ماندن در کنار شریک جنسی و حرف زدن با او درباره رابطه و حتی مسائل دیگر موجب میشود تا او حس بهتری نسبت به رابطه و خود شما داشته باشد . بهتر است بعد از رابطه جنسی کمی به خود نیز استراحت بدهید و محل رابطه را ترک نکنید در غیر اینصورت ممکن است صمیمیت میان شما از بین برود .

  • بعد از رابطه جنسی فراموش نکنید که همسرتان را نوازش کنید

بهترین زمان برای ابراز عشق و علاقه بعد از رابطه جنسی است پس بهتر است بعد از رابطه به خواب نروید و کمی به نوازش کردن همسرتان بپردازید . با انجام این کار و در آغوش کشیدن او میتوانید عشق و علاقه خود را به او ثابت کنید .

  • بلافاصله بعد از رابطه جنسی اتاق را ترک نکنید

اگر بعد از رابطه جنسی سریع لباس هایتان را بپوشید و از اتاق بیرون بروید طرف مقابلتان فکر میکند که تنها برای ارضای جنسی خود به برقراری رابطه تن داده اید و این مورد میتواند دلیلی برای بروز سرد مزاجی در مردان و سرد مزاجی در زنان باشد , فراموش نکنید که حتی یک دقیقه نگاه کردن در چشم های همسرتان بعد از رابطه میتواند معانی مختلفی را برای او تداعی کند .

  • از خودتان تعریف نکنید

اگر شما بهترین لذت و بهترین حالت را برای خود و همسرتان رقم زده اید نباید این را به زبان بیاورید اگر واقعا خوب بوده اید این قضاوت را بر عهده همسرتان بگذارید نه اینکه خودتان با زبان خودتان به بیان این مسئله بپردازید در غیر اینصورت ممکن است طرف مقابل خود را کوچکتر از شما بداند و دچار عدم اعتماد به نفس و در نتیجه سرد مزاجی به رابطه جنسی شود .

  • بعد از رابطه جنسی به سراغ موبایل و … نروید

تقریبا بیشتر افراد بعد از رابطه جنسی به سراغ وسایلی همچون موبایل میروند که این کار باعث میشود تا همسرتان فکر کند که او برای شما اهمیتی ندارد و کارهایتان مهم تر از او هستند پس از انجام این رفتار خودداری کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *