خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم
برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم
برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم

برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم

برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسمReviewed by زناشویی برتر on May 17Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم می پردازیم , همانطور که میدانید مردان در هنگام رسیدن به ارگاسم و اوج لذت جنسی با انزال منی روبرو خواهند بود و این انزال بسیار طبیعی است اما در این میان زنانی نیز وجود دارند که به هنگام رسیدن به ارگاسم ترشحاتی از واژن آنها خارج میشود که در ادامه به بررسی علت برون ریزی ترشحات واژن و آیا برون ریزی ترشحات واژن طبیعی است ؟ و … می پردازیم .

برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم

در رابطه با برون ریزی ترشحات واژن در هنگام ارگاسم باید گفت که ترشحات واژن در هنگام رسیدن زن به ارگاسم به طور طبیعی و معمولی در داخل واژن می ماند و به بیرون نمیریزد اما در برخی از زنان مشاهده میشود که ترشحات واژن به هنگام رسیدن زن به اوج لذت جنسی با فشار و همانند انزال در مردان به بیرون میریزد که نمیتوان گفت این حالت غیر طبیعی است اما در برخی از زنان فقط این حالت مشاهده میشود که هنوز هم چگونگی و علت بروز این حالت برای پزشکان و متخصصان واضح نیست . محققان بر این موضوع معتقدند که این ترشحات از غددی در داخل رحم زن ترشح میشود که این غدد عملکردی مانند غده پروستات در مردان را دارند . مطالعه بر روی مواد برون پاشی شده از واژن در هنگام ارگاسم نشان میدهد که این ماده حاوی مقادیر زیادی مواد شیمیایی مانند اسید فسفات ها است که این نوع ماده در داخل ترشحات منی و ترشحات پروستات است پس میتوان نتیجه گرفت که این مایع ترشحی از واژن زن فرمولی شبیه به مایع منی دارد .

علت برون ریزی ترشحات واژن در ارگاسم

همانطور که گفته شد علت اصلی این موضوع هنوز هم مشخص نیست اما در طی تحقیقاتی ثابت شده است که زنانی که در رابطه جنسی زناشویی خود رابطه موفق تری را تجربه میکنند و آلت مرد با نقطه جی آنها تماس بیشتری را داشته است و بیشترین تحریک را با معاشقه و انجام پوزیشن های مختلف تجربه کرده اند به این حالت بیشتر دست پیدا میکنند و مایعی با فشار زیاد از واژن آنها خارج میشود و جالب است که بدانید خروج این مایع سبب بوجود آمدن حالت شادابی و نشاط بیشتر و رضایمندی کامل در زنان را بوجود می آورد اما قبل از اینکه فرد نشاط و شادابی را حس کند علائمی مانند لرزش شدید پا ها , نفس نفس زدن , ادرار شدید و … را تجربه میکنند .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و دانستنی های جنسی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *