خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالی
برقراری رابطه درافراد مبتلا به زود انزالی
برقراری رابطه درافراد مبتلا به زود انزالی

برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالی

برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالیReviewed by زناشویی برتر on Apr 25Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی مبحث برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالی می پردازیم , قبل از اینکه به شروع بحث بپردازیم برای اطلاع از بیماری زودانزالی میتوانید به مطلب زودانزالی چیست مراجعه کنید تا اطلاع دقیق تری از این بیماری جنسی داشته باشید . افراد میتلا به زود انزالی نمیتوانند همانند افراد طبیعی در یک رابطه جنسی فعالیت داشته باشند زیرا با محدودیتی بنام انزال زود رس مواجه هستند , در ادامه به بررسی موضوعاتی مانند افراد مبتلا به زود انزالی از چه روش هایی استفاده کنند و همچنین نحوه برقراری رابطه افراد مبتلا به انزال زود رس می پردازیم .

برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالی

یکی از دغدغه ها و چالش های بزرگ زندگی زناشویی بیشتر افراد انزال زود رس یا همان زود انزالی است که یکی از اختلالات جنسی رایج در حوزه مشکلات جنسی محسوب میشود و سبب میشود تا علاوه بر مشکلات جنسی مشکلات دیگری نیز در میان زوجین بوجود بیاید و سبب نارضایتی طرفین موجود در رابطه شود . در رابطه با انزال زود رس مطالب مختلفی در وب سایت زناشویی برتر وجود دارد و نیازی به توضیح اضافه در اینجا در رابطه با زود انزالی نیست . خب به بررسی بحث اصلی یعنی برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالی بپردازیم , توصیه هایی که در ادامه به آنها اشاره میشود برای دیر انزالی موثر می باشد و جزو راه های موثر برای مبتلایان به زود انزالی محسوب میشود .

راه های موثر برای مبتلایان به زود انزالی

  • حرکت هایی که افراد مبتلا به زود انزالی باید از آن پرهیز کنند

افراد مبتلا به انزال زود رس باید از انجام حرکت هایی که همه کارهای آن حرکت برعهده آنها باشد پرهیز کنند برای مثال از حرکتی که زن به پشت میخوابد و پاهای خود را از یکدیگر باز میکند تا مرد با جلو و عقب رفتن دخول را انجام دهد پرهیز کنند زیرا این کار باعث انزال زودرس میشود .

  • عدم انجام حرکات ریتمیک در زود انزالی موثر است

بعد از کمی دخول ادامه آنرا متوقف کنید و به انجام معاشقه و کارهایی بپردازید که در حین رابطه باید انجام دهید و زن از آن لذت میبرد و از نگه داشتن الت تناسلی خود درون واژن زن خودداری کنید زیرا حرارت و گرمای داخل واژن میتواند باعث شود که شما خیلی زود به انزال برسید .

  • ورزش کردن در درمان زود انزالی موثر است

سعی کنید که قبل از برقراری رابطه جنسی و شروع آن کمی ورزش کنید برای این کار میتوانید به پیاده روی به قصد ورزش بپردازید نه اینکه یک پیاده روی معمولی داشته باشید .

  • معاشقه و پیش نوازی در درمان زود انزالی موثر است

رابطه ی جنسی خود را فقط به دخول محدود نکنید بخصوص در افراد مبتلا به زود ارضایی باید در رابطه جنسی معاشقه و انجام کارهای غیر دخولی ۷۰ درصد کل رابطه را تشکیل بدهد .

  • پرهیز از خوردن غذاهایی که سبب زود انزالی میشوند

باید از خوردن غذاهایی که سبب میشوند تا زود انزالی تشدید شود مانند فلفل و غذاهای تند پرهیز کنید همچنین برای آگاهی از مواد غذایی موثر در دیر انزالی میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید .

  • تلقین کردن در درمان زود انزالی موثر است

هیچگاه در طول رابطه به خود نگویید که من مبتلا به زود انزالی هستم و به کلی آنرا فراموش کنید زیرا تلقین کردن به اینکه شما مبتلا به انزال زود رس نیستید میتواند موثر باشد و تاثیر مثبتی داشته باشد .

  • برقراری رابطه های زیاد در مدت زمان کم در درمان زود انزالی موثر است

تعداد دفعات رابطه های جنسی خودتان را با همسرتان افزایش دهید زیرا با انجام این کار مدت زمان انزال شما پس از مدتی افزایش پیدا میکند .

از دیگر عوامل موثر در درمان زود انزالی میتوان به استفاده از کاندوم یا بی حس کننده اشاره کرد , علاوه بر موراد فوق تا جایی که میتوانید از تنش های ذهنی و مشکلات دوری کنید زیرا اینها عوامل روحی موثری هستند که در روابط زناشویی افراد نیز تاثیر گذار خواهند بود .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *