خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / بارداری بدون دخول
بارداری بدون دخول
بارداری بدون دخول

بارداری بدون دخول

بارداری بدون دخولReviewed by bestmarital on Aug 9Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع حاملگی بدون دخول می پردازیم , بسیاری از زوجین و یا حتی افرادی که در دوران نامزدی هستند به برقراری رابطه هایی می پردازند و بعد از انجام این رابطه سوالات زیادی در ذهن آنها بوجود می آید و این سوالات موجب بوجود آمدن استرس در زندگی زناشویی و مشترک آنها میشود بطوریکه نمیتوانند بطور دقیق تصمیم گیری کنند از این قبیل سوالات میتوان به مواردی همچون بارداری بدون دخول ممکن است ؟ و احتمال بارداری بدون دخول و امکان بارداری با پیشاب و … اشاره کرد که در ادامه این مقاله به بررسی تمامی موضوعات مرتبط با این سوالات می پردازیم .

بارداری بدون دخول

در رابطه با بارداری بدون دخول باید گفت که برخی از زوجین فکر میکنند اگر رابطه جنسی بدون دخول باشد امکان بارداری صفر است و به هیچ وجه نمیشود فرد باردار شود از این رو دست به انجام کارهایی همچون رابطه جنسی معقدی میزنند و با ریختن مایع منی اطراف واژن و داخل معقد به ارضای جنسی خود می پردازند اما این کار نیز میتواند موجب بارداری شود زیرا با ریختن منی در اطراف واژن ممکن است اسپرم ها وارد واژن شوند و در صورت مهیا بودن شرایط لقاح رخ دهد و فرد باردار شود زیرا اسپرم ها دائما در حال حرکت هستند پس از این رو میتوانند خود را به رحم برسانند حتی اگر در دهانه واژن باشند که در اینجا به بخشی از سوال آیا بارداری بدون دخول امکان دارد ؟ پاسخ داده شد . از سوی دیگر بارداری از پشت یعنی در صورتیکه رابطه جنسی از پشت باشد نمیتواند موجب بارداری شود اما اگر مایع خارج شده علاوه بر معقد در اطراف دهانه واژن نیز ریخته باشد امکان بارداری وجود دارد .

بارداری بدون پاره شدن بکارت

در رابطه با حاملگی بدون پاره شدن پرده بکارت باید گفت که بدون پاره شدن پرده نیز احتمال بارداری وجود دارد , از آنجایی که هر پرده ای دارای سوراخ است تا خون در هنگام قاعدگی از آن بیرون بیاید پس اسپرم ها نیز در صورت وارد شدن به واژن میتوانند از طریق همین سوراخ وارد شوند و به رحم برسند و در صورت وجود تخمک لقاح صورت گیرد پس امکان بارداری با وجود پرده بکارت نیز وجود دارد .

بارداری با پیشاب

در رابطه با احتمال بارداری بدون دخول با پیشاب باید گفت که از آنجاییکه در مایع پیشاب که قبل از انزال از آلت مرد خارج میشود نیز مقداری اسپرم هست پس از طریق پیشاب نیز امکان بارداری وجود دارد پس امکان بارداری با پیشاب نیز وجود دارد در صورتیکه این پیشاب با دهانه واژن تماس داشته باشد و به درون واژن راه یابد .

بارداری با مالش آلت به واژن

برخی از افراد تصور میکنند اگر آلت خود را با آلت زن مالش دهند بارداری صورت نمیگیرد که در این رابطه نیز باید گفت که اگر پیشاب یا خود منی وارد واژن شود و یا با دهانه واژن تماس داشته باشد میتواند با مالش و در نتیجه وارد شدن منی به واژن و مهیا بودن شرایط بارداری رخ دهد . از آنجایی که در بحث تنظیم خانواده یکی از مهم ترین مصادیق و اهداف تنظیم خانواده این است که بارداری های ناخواسته صورت نگیرد پس در صورت شک داشتن به بارداری میتوانید با استفاده از بی بی چک و آزمایش خون از باردار بودن یا نبودن خودتان مطلع شوید و یا در صورت تمایل به بچه دار نشدن از قرص ضد بارداری اورژانسی استفاده کنید . بهتر است در روابطی که دخول نیز صورت نمیگیرد از وسایل پیشگیری از بارداری همچون انواع قرص های ضد بارداری و کاندوم استفاده کنید تا هیچگونه شکی بعد از رابطه نداشته باشید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *