خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / اهمیت معاشقه برای زنان
اهمیت معاشقه برای زنان
اهمیت معاشقه برای زنان

اهمیت معاشقه برای زنان

اهمیت معاشقه برای زنانReviewed by bestmarital on Jul 30Rating: 5.0

دراین بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع چرا معاشقه برای زنان مهم است ؟ می پردازیم , یکی از مواردی که در رقم خوردن یک رابطه جنسی موفق اهمیت دارد معاشقه و پیش نوازی از طریق لمس نقاط حساس بدن است که این لمس میتواند از سوی دو طرف موجود در رابطه صورت بگیرد و مردان با استفاده از لمس نقاط حساس بدن زنان و زنان نیز با استفاده از لمس نقاط حساس بدن مردان میتوانند به میزان زیادی موجب تحریک یکدیگر شوند و معاشقه را بصورت متقابل انجام دهند .

اهمیت معاشقه برای زنان

در رابطه با اهمیت معاشقه برای زنان باید گفت که معاشقه برای زنان یکی از مهم ترین اصول در پایه سازی و برقراری یک رابطه جنسی است چرا که زنان برخلاف مردان که با یک نگاه و یا حتی یک تحریک کوچک به رابطه جنسی تمایل پیدا میکنند نیازمند کمی تحریک بیشتر و معاشقه هستند تا به سوی رابطه جنسی زناشویی رغبت پیدا کنند و از لحاظ روحی و جسمی بدنشان برای برقراری رابطه اماده شود تا در طی رابطه دچار مشکلات جنسی همچون خشکی واژن نشوند زیرا از طریق معاشقه برای زنان ترشحاتی در واژن بروز میکند که دخول را برای آنها آسان میکند . بسیاری از خانم ها برای اینکه به رابطه ترغیب شوند نیازمند به آغوش کشیده شدن بوسیدن و لمس نقاط حساس بدن هستند پس مردان نباید تاثیر معاشقه در رابطه جنسی را نادیده بگیرند .

معاشقه از طریق لمس کلیتوریس

در طول معاشقه میتوانید از لمس نقاطی مانند کلیتوریس و سینه ها استفاده کنید زیرا این دو ناحیه دارای عصب های حسی زیادی هستند که میتوانند موجب تحریک زیادی شوند , کلیتوریس عملکرد و ویژگی آلت تناسلی مرد را دارد و در هنگام رابطه جنسی پر از خون میشود و از این رو تحریک زیادی را می پذیرد پس با لمس کلیتوریس در طول معاشقه میتوانید تحریک و برانگیختگی جنسی بیشتری را برای همسرتان رقم بزنید . لمس کلیتوریس در معاشقه میتواند یکی از مهمترین کارهایی باشد که موجب ارضا کردن زنان شود .

نکاتی در مورد معاشقه زنان

  • معاشقه و لمس نقاط حساس در مواردی که مرد دارای بیماری های جنسی همچون زود انزالی است میتواند یکی از بهترین روش ها باشد تا بدون اختصاص دادن وقتی برای مدت زمان رابطه جنسی از واژن زن را ارضا کرد .
  • همچنین در مواردی که خانم دارای اختلالات جنسی همچون واژینیسموس است میتوان از دخول جلوگیری کرد و با استفاده از معاشقه به ارضا کردن و رساندن خود و همسرتان به اوج لذت جنسی بپردازید .
  • در معاشقه خجالت و حیا را کنار بگذارید و از گفتن اینکه لمس چه نقطه ای برای شما لذت بخش است احساس خجالت نکنید زیرا خجالت لذت جنسی را از بین میرود و مانع رسیدن زوجین به اوج میل جنسی میشود .
  • معاشقه را میتوان تا رسیدن به ارگاسم ادامه داد بدون اینکه از این بترسید که دیگر با ادامه رابطه بار دیگر خانم به ارگاسم نمیرسد زیرا زنان توانایی ارگاسم چند گانه را دارند و مردان نیز با تکنیک هایی همچون تمرینات کیگل و … میتوانند ارگاسم چند گانه داشته باشند که در این رابطه میتوانید به مطلب ارگاسم چند گانه در مردان مراجعه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *