خانه / زناشویی / انحرافات جنسی
انحرافات جنسی
انحرافات جنسی

انحرافات جنسی

انحرافات جنسیReviewed by bestmarital on Aug 9Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به مشکلات جنسی به بررسی موضوع انحراف جنسی می پردازیم , توجه داشته باشید که همیشه مشکلات جنسی و اختلالات جنسی به جسم فرد اختصاص ندارند و ممکن است برخی از بیماری های جنسی بر اثر اختلالات ذهنی بوجود بیایند و زمینه روانی داشته باشند به این معنی که این افراد در افکار خود دارای مشکلاتی هستند که آنها را به انجام دادن و تمایل داشتن به کار های مختلفی وامیدارد که این کار ها ناهنجاری جنسی محسوب میشوند .

انحرافات جنسی

برخی از افراد وجود دارند که از بیماری هایی رنج میبرند که ریشه در ذهن و فکر آنها دارد و همین فکر موجب میشود تا آنها مجبور به انجام کارهایی شوند از این رو در این مقاله به بررسی انواع انحرافات جنسی می پردازیم , بطور کلی انحرافات جنسی به دو دسته تقسیم میشوند :

اختلال کم کاری میل جنسی : این نوع اختلال به اختلال در میل جنسی و فقدان میل کافی برای برقراری رابطه جنسی مربوط میشود و باعث بروز مواردی همچون سرد مزاجی در مردان و سرد مزاجی در زنان میشود .

اختلال بیزاری جنسی : این نوع اختلال با تنفر و اجتناب از تماس آلت شریک جنسی در زندگی زناشویی مشخص میشود و فرد از برقراری رابطه انزجار دارد .

اکثر رفتار ها و ناهنجاری های جنسی از این دو مورد منشا میگیرند که در ادامه به بررسی برخی از انحرافات و اختلالات جنسی ذهنی با عنوان پارا فیلیا می پردازیم .

 • عورت نمایی

برخی از افراد از اختلالی ذهنی به نام عورت نمایی رنج میبرند این افراد دوست دارند که آلت تناسلی خود را به افراد دیگر نشان دهند و از این کار لذت جنسی میبرند , همچنین این افراد کمتر به برقراری رابطه جنسی با سایر افراد تمایل دارند و بیشتر به رفتار های پر خطر جنسی همچون خود ارضایی تمایل دارند .

 • یادگار پرستی

برخی از افراد بوسیله اشیا بی جان تحریک میشوند و برانگیختگی جنسی آنها از طریق لباس زنانه و جوراب و سایر وسایل صورت میگیرد و ایجاد میشود که در این موارد این افراد به حالتی شبیه فتیشیسم مبتلا هستند و در صورت نبود اشیا مورد نظر برای تحریک شدن آنها مبتلا به مشکلات جسمی و جنسی همچون اختلال در نعوظ میشوند و نمیتوانند تحریک شوند .

 • مالش دوستی

افراد مبتلا به این عارضه دوست دارند که در مکان های شلوغ و جایی که فرصت گیر بیاورند خود را به دیگران بمالند و با لمس سینه ها و ران ها و باسن سایر افراد برانگیختگی جنسی را در خود بوجود بیاورند . این افراد بیشتر به مالیدن خود به جنس مخالف تمایل دارند .

 • بچه بازی

برخی از افراد تمایل دارند تا با بچه بازی خود را ارضا کنند و موجب برانگیختگی جنسی خود شوند از این رو به انجام رفتار هایی همچون لخت کردن کودکان و خود ارضایی کردن در حضور آنها و یا نوازش کردن و فرو کردن انگشت و وسایل دیگر به آلت انها خود را ارضا کنند , ممکن است افراد مبتلا به این نوع اختلال به کودکان زیر ۱۳ سال هر دو جنسی تمایل داشته باشند و بخواهند با کودکان دختر و پسر کارهای مختلفی انجام دهند .

 • آزار خواهی جنسی

برخی از افراد دوست دارند در طی برقراری رابطه جنسی رفتار هایی همچون خشونت و به بند کشیدن آنها بر رویشان انجام شود و بعد از اینکه فرد رفتار خشنی با انها داشت به رابطه جنسی و دخول بپردازند این افراد همواره دوست دارند آنها را به جایی بست تا نتوانند در صورت داشتن درد نیز فرار کنند .

 • آزار گری جنسی

برخی از افراد نیز دوست دارند تا در زندگی زناشویی خود رفتار خشنی با شریک جنسی خود داشته باشند و باعث شوند تا فرد اذیت شود زیرا آنها از دیدین رنج بردن شریک جنسی خود لذت میبرند و دیدن این صحنه باعث برانگیختگی جنسی انها میشود از این رو به انجام خشونت جنسی با شریک خود می پردازند .

 • تماشاگری جنسی

برخی از افراد دوست دارند تا دیگران را بصورت لخت تماشا کنند و از تماشای دیدن بدن آنها لذت ببرند در این افراد اوج لذت جنسی ممکن است در طول تماشا رخ دهد و یا در اثر استمنا و خود ارضایی بعد از تماشا اتفاق بیفتد .

 • حیوان خواهی

برخی از افراد تمایل دارند تا با حیوانات رابطه جنسی داشته باشند و با دیدن حیوان و آلت تناسلی آن به شدت تحریک میشوند پس ممکن است برخی از آقایان به رابطه با حیوان و برخی از خانم ها نیز همین تمایل را داشته باشند .

 • مدفوع خواهی

در این نوع اختلال فرد از مدفوع کردن بر روی شریک جنسی خود و یا بالعکس و یا خوردن مدفوع شریک جنسی خود لذت میبرد و با انجام این کار تحریک میشود .

 • عضو خواهی

در این نوع اختلال بیمار تمرکز جنسی خود را بر روی عضو خاصی از بدن شریک جنسی اش قرار میدهد و فقط به تحریک آن نقطه می پردازد که این مورد در زندگی زناشویی و مشترک میتواند آثار مخربی داشته باشد زیرا زنان دوست دارند تا تمامی نقاط حساس بدن زنان لمس شود و تنها به یک نقطه متمرکز نشد زیرا آنها دوست دارند در طول معاشقه نقاطی مانند نوک سینه ها و لب ها و گردن آنها تحریک شود و در اختصاص دادن مدت زمان رابطه جنسی از واژن نقاطی همچون کلیتوریس و نقطه جی آنها تحریک و لمس شود .

 • تنقیه خواهی

برخی از افراد تمایل دارند تا شیلنگ آب و وسایلی این چنین را در داخل معقد خود فرو ببرند و باغ باز کردن شیر آب موجب وارد شدن آب به داخل معقد خود شوند و از این کار احساس لذت و ارضا شدن میکنند .

 • ادرار خواهی

برخی از افراد دوست دارند تا بر روی شریک جنسی خود ادرار بریزند و بالعکس و با انجام این اکر موجب برانگیختگی جنسی و ارضای جنسی خود میشوند و. فکر میکنند شریک جنسی خودشان هم از این کار لذت میبرد و ممکن است با انجام این کار موجب نارضایتی شریک جنسی خود شوند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *