خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / انتظارات زنان در رابطه جنسی
انتظارات زنان در رابطه جنسی
انتظارات زنان در رابطه جنسی

انتظارات زنان در رابطه جنسی

انتظارات زنان در رابطه جنسیReviewed by زناشویی برتر on May 17Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع انتظارات زنان در رابطه جنسی می پردازیم , برآورده کردن انتظار زنان در طول رابطه جنسی یکی از دغدغه های مردان بوده که همواره هر مردی در زندگی مشترک و زناشویی خود در طول رابطه در تلاش است تا با انجام کار های مختلف و روش های متعدد نیاز جنسی همسر خود را برطرف سازد .

انتظارات زنان در رابطه جنسی

مسلما هر مردی دوست دارد تا در طول رابطه رضایت جنسی همسرش را بدست آورد و او را به اوج لذت جنسی برساند و رابطه موفقی را به ارمغان آورد که نتیجه این رابطه ترغیب هر دو نفر برای برقراری رابطه های بعدی باشد . زن ها علاوه بر اینکه دوست دراند تا با رسیدن به اوج میل جنسی و ارگاسم رابطه موفق داشته باشند دوست دارند که در طول رابطه همسرشان به نکاتی دقت نماید تا این لذت برای آنها بیشتر باشد , ارضا شدن و رسیدن به ارگاسم در هر زنی میتواند حتی با انجام معاشقه و یا لمس کلیتوریس انجام گیرد اما همانطور که گفته شد زن ها دوست دارند تا توجه مردشان فقط بر روی ناحیه تناسلی آنها نباشد و تمامی نقاط حساس بدن زنان را لمس نمایند تا بدین طریق یکی از راه های افزایش کیفیت ارگاسم را انجام داده باشند . در ادامه به بررسی برخی از انتظارات زنان در رابطه جنسی از همسرشان می پردازیم .

  • توجه کامل به تمامی بدن

تمامی زن ها دوست دارند که در طول رابطه جنسی تمامی نقاط بدن آنها لمس و تحریک شود و توجه مرد فقط برر روی ناحیه تناسلی نباشد زیرا اگر مرد فقط به فکر دخول و رسیدن به انزال باشد لذت حاصله از رابطه کمتر از مقداری است که رابطه بر پایه معاشقه و پیش نوازی باشد .

  • استفاده از لب ها

بوسیدن و خوردن لب ها میتواند سبب بوجود آمدن حس لذت بیشتر در زن شود و لیسیدن سایر نقاط مانند نرمه گوش و گردن نیز میتواند بیشترین حس تحریک را در زن بوجود آورد .

  • کنار گذاشتن خجالت در رابطه جنسی

در هنگام برقراری رابطه جنسی کمی بی حیا باشید و از خجالتی بودن فاصله بگیرید و به نوعی خودتان را به دست احساستان بسپارید تا هر چه که احساستان دستور میدهد را انجام دهید , طی احادیث نیز به این موضوع اشاره شده است که در هنگام رابطه جنسی حیا را کنار گذاشته و بعد از انجام آن لباس حیا را دوباره به تن کنید .

  • عشق ورزیدن

زنان از احساسات فوق العاده بالایی برخوردار هستند پس در طول رابطه جنسی از انجام حرکات ناگهانی و هیجانی خودداری کنید و با بیان جملات و کلمات عاشقانه احساسات همسرتان را بیشتر تحریک کیند تا او نیز بطور متقابل پاسخ این رفتار شما را بدهد .

  • داشتن توجه بیشتر بعد از رابطه جنسی

توجهی که بعد از رابطه جنسی به زن دارید میتواند طرز فکر او را تعیین کند زیرا اگر بلافاصله بعد از رابطه جسی به همسرتان پشت کنید او به خود به عنوان ابزاری برای رفع نیاز جنسی می نگرد و اگر با ابراز احساسات بعد از رابطه به او توجه کنید و به نوازش او بپردازید حس خوبی در او پدیدار میشود و این حرکت شما باعث بهبود رابطه زناشویی و ترغیب او برای برقراری رابطه های بعدی میشود .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *