خانه / زناشویی / انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسی
انتظارات-زنان-در-برقراری-رابطه-جنسی
انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسی

انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسی

انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسیReviewed by زناشویی برتر on Apr 19Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به زناشویی به ارائه مقاله ای با عنوان انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسی می پردازیم . در یک رابطه زناشویی مسلما هر یک از زوجین انتظار انجام کارهایی را از یکدیگر داند که انجام این کار ها باعث میشود که آنها بیشتر حس کنند که طرف مقابل به آنها علاقه دارد حال در این میان رابطه ی جنسی نیز به عنوان بخشی از زندگی زناشویی شامل این انتظارات میشود و یکی از مهم ترین انتظاراتی است که هر دو طرف باید این انتظار را برای یکدیگر برآورده کنند تا به موفقیت در زندگی و اهداف مورد نظر خود برسند .

انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسی

همانطور که گفته شد برقراری رابطه جنسی یکی از مهم ترین ارکان زندگی مشترک را تشکیل میدهد و میتوان گفت که مهمترین نیاز زن و مرد به یکدیگر را شامل میشود پس به عنوان مهمترین نیاز و خواسته ی زوجین از یکدیگر باید بسیار مورد توجه آنها قرار گیرد و مسلما در این میان زوجین از یکدیگر انتظارات متقابلی دارند که باید برآورده شود . زنان با توجه به اینکه همواره در طول رندگی دوست دارند مورد توجه شوهرشان قرار بگیرند در طول رابطه جنسی هم همین انتظار مورد توجه قرار گرفتن را از شوهر خود دارند پس شوهر نیز با انجام کارهای مورد علاقه زن و برآورده کردن انتظارات او باید دوست داشتن خود را نسبت به او ثابت کند . در ادامه مطلب انتظارات زنان در برقراری رابطه جنسی به معرفی برخی از انتظارات رایج که زنان از شوهر خود دارند می پردازیم .

  • توجه کامل به تمام بدن

بسیاری از زن ها دوست دارند که در طول رابطه جنسی توجه مرد به تمامی بدن آنها باشد نه فقط به اندام جنسی آنها , انجام معاشقه و لمس اکثر نواحی بدن زن در طول رابطه میتواند این انتظار را برطرف کند . مردان نیز نباید توجه خود را فقط به اندام جنسی زن معطوف نمایند زیرا آنها دوست دارند تا در طول رابطه تمامی قسمت های حساس بدنشان تحریک شود .

  • بوسیدن مداوم زن

بوسیدن در طول رابطه جنسی میتواند زنان را بیش از پیش در طول رابطه تحریک کند و به خودی خود باعث شود تا زن فکر نکند که فقط به اندام جنسی او توجه دارید . بوسیدن لب ها و سایر نقاط حساس بدن زن میتواد بسیار زیاد آنها را تحریک کند و آنها از بوسیدن لذت میبرند .

  • موقع رابطه بی حیا باشید

گاهی اوقات لازم است که در طول رابطه حیا را کنار بگذارید و کمی با همسرتان راحت باشید زیرا طی احادیث دینی هم به این مسئله اشاره شده است که حین رابطه جنسی لباس حیا را در آورید و پس از رابطه دوباره آنرا به تن کنید . به این منظور میتوانید با گفتن سخنان متفاوت و انجام کارهایی که هر دو طرف دوست دارید میتوانید از رابطه خود بیشتر لذت ببرید . البته حواستان باشد که سخنان و کارهایی که انجام میدهید موجب تضعیف شخصیت همسرتان نشود .

  • عشق ورزیدن

در طول رابطه همواره با زنان آرام و ملایم رفتار کنید و با انجام کارهای مختلف شدت عشق خود را به او نشان دهید . مراقب باشید بدلیل هیجان زیاد مرتکب انجام کارهایی نشوید که موجب ناراحتی همسرتان شود .

  • توجه بیشتر بعد از رابطه

بعد از اتمام رابطه جنسی و ارضا شدن هر دو طرف نباید از یکدیگر غافل شوند و هر کدام به سراغ کار خود بروند بلکه با انجام کار های عاشقانه و بیان سخنان مختلف باید توجه خود را نشان دهند و اینگونه نباشد که همسرتان فکر کند که بعد از اتمام رابطه و برطرف شدن نیازتان دیگر سراغ او نمیروید . شما میتوانید با تعریف و تمجید کردن از همسرتان و نوازش او این توجه را به او نشان دهید . البته تشکر کردن هم میتواند راه بسیار موثری باشد ولی بهتر است که این تشکر متقابل و دو طرفه باشد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *