خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / اشتباه بزرگ زنان در رابطه جنسی
اشتباه برگ زنان در رابطه جنسی
اشتباه برگ زنان در رابطه جنسی

اشتباه بزرگ زنان در رابطه جنسی

اشتباه بزرگ زنان در رابطه جنسیReviewed by زناشویی برتر on May 1Rating: 5.0

در این بخش با مبحث اشتباه بزرگ زنان در رابطه جنسی آشنا خواهیم شد که مربوط به مسائل دانستنی های جنسی میشود , در هر رابطه جنسی ممکن است که رفتار های اشتباهی از دو طرف سر بزند اما یکی از بزرگترین اشتباهاتی که  ممکن است زنان مرتکب آن شوند تظاهر به ارگاسم و رسیدن به اوج لذت جنسی است که امروزه با توجه به عوامل مختلف ایجاد کننده این کار به یک عمل رایج تبدیل شده است که زنان زیادی از این تکنیک در طول رابطه های خود استفاده میکنند .

اشتباه بزرگ زنان در رابطه جنسی

تعداد زیادی از خانم ها در روابط جنسی خود هیچگاه به ارگاسم نمیرسند و ممکن است از راه های دیگری بعد از رابطه برای ارضای خود استفاده کنند و به جای اینکه نرسیدن به ارگاسم را بیان کنند تا با ریشه یابی به عمق این مسئله پی برده شود  این مسئله را به همسر خود نمی گویند و نرسیدن به ارگاسم را مخفی میکنند و به همین دلیل هیچگاه از رابطه جنسی خود لذت نمیبرند . در مواردی پیش آمده که زنانی وجود داشته اند که بعد از ازدواج و زندگی مشترک ۲ ساله هیچگاه به ارگاسم نرسیده اند و دیگر نمیتوانند این مسئله را انکار کنند و از یک طرف نمیتوانند این مسئله را نیز پیش شوهر مطرح کنند زیرا با این کار شوهر میفهمد که او در این مدت فقط به ارگاسم تظاهر کرده است و در رابطه خود صادق نبوده است .

در رابطه با این اشتباه بزرگ زنان در رابطه جنسی باید گفت که نباید هیچ چیزی را در طول رابطه جنسی و زناشویی خود از یکدیگر مخفی کنید و با هم راحت باشید زیرا کسی از همسرتان به شما نزدیک تر نخواهد بود و فقط اوست که تمامی حرف های شما را میفهمد , پس بجای انکار این مسئله آنرا به همسرتان در میان بگذارید زیرا در مواردی با کمی تغییر رفتار در طول رابطه جنسی این مشکل حل میشود . اما در هنگام بیان این امر مراقب باشید که جوری آنرا مطرح نکنید که موجب شود همسرتان تحقیر شود و فکر کند که تقصیر از سوی اوست . شما میتوانید با ارائه پیشنهاد های جدید و انجام کارهای مختلف به او بفهمانید که با انجام این کار ها لذت بیشتری از رابطه حاصل میشود و شما نیز به ارگاسم میرسید .

هنگامی که پیشنهادی به همسر خود ارائه دادید هیچگاه پیش نوازی زیاد و معاشقه را از یاد مبرید زیرا عامل مهمی که سبب راحت به ارگاسم رسیدن زن میشود برطرف کردن نیاز عاطفی از طریق معاشقه و کارهای عاشقانه است , همچنین سعی کنید رابطه ی درستی داشته باشید به این معنی که رابطه خود را در مکان و زمان مناسب و در شرایط کاملا ایده آل انجام دهید تا لذت بیشتری حاصل شود . از طرف دیگر همیشه با خوش رفتاری و مهربانی به انجام رابطه بپردازید زیرا اگر دلخوری و عصبانیتی در این میان وجود داشته باشد سبب میشود که زن هیچ تمایلی به ادامه رابطه و رسیدن به ارگاسم نداشته باشد . البته علت اینکه زن ارضا نشود ممکن است این باشد که مرد دچار زود انزالی باشد که در این رابطه میتوانید به مطالب زود انزالی چیست ؟ و برای اطلاع از راه هایی برای درمان میتوانید به مطلب مواد غذایی برای دیر انزالی مراجعه کنید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *