خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / ارضا کردن همسر با دست
ارضا کردن همسر با دست
ارضا کردن همسر با دست

ارضا کردن همسر با دست

ارضا کردن همسر با دستReviewed by زناشویی برتر on Apr 26Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع ارضا کردن همسر با دست می پردازیم , در برقراری رابطه جنسی ممکن است برای هر زوجی پیش آمده باشد که با دست همسرشان ارضا شده باشند و ارضا شدن آنها از طریق دخول صورت نگرفته باشد و یا اصلا بنا به دلایلی این زنان نتوانند با دخول به ارگاسم برسند که این امری طبیعی است و جزو اختلالات جنسی محسوب نمیشود . در ادامه این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون ارضا شدن با دست همسر و آیا ارضا کردن همسر با دست اشکالی دارد می پردازیم و تمام جنبه های این موضوع را بررسی میکنیم .

ارضا کردن همسر با دست

همانطور که گفته شد ممکن است برخی از زنان با استفاده از دخول ارضا نشوند و برای رسیدن به اوج لذت جنسی به روش های دیگری نیازمند باشند و علت ارضا نشدن زنان با دخول میتواند عواملی همچون خودارضایی قبل از ازدواج باشد که در اینصورت اگر به خودارضایی اعتیاد داشته باشند بعد از ازدواج نیز نمیتوانند از طریق رابطه جنسی و با دخول به ارگاسم برسند و ناچارا باید از این عمل برای رسیدن به ارگاسم استفاده کنند , چنین زنانی که به خود ارضایی اعتیاد داشته اند در طول رابطه جنسی با همسر خود از طریق دخول نمیتوانند به ارگاسم برسند و ممکن است تظاهر به ارگاسم کنند و مانع ادامه رابطه توسط همسرشان شوند و دوباره برای ارضا شدن دست به خود ارضایی بزنند , در نتیجه رابطه جنسی برای آنها فقط یک تفریح محسوب میشود و کم کم تمایل آنها به انجام رابطه جنسی کم میشود و این سبب بروز مشکلاتی در زندگی زناشویی هم میشود .

اما اگر به ارگاسم رسیدن با دست همسر صورت گیرد خود ارضایی محسوب نمیشود و این کار جزئی از رابطه است زیرا در خود ارضایی فرد با استفاده از تخیلات و ذهنیت خود به برقراری رابطه خیالی با فردی می پردازد و مغز او میفهمد که عمل خود ارضایی انجام میدهد اما اگر رسیدن به اوج لذت جنسی به دست همسر باشد اشکالی ندارد و در زنانی که با دخول نمیتوانند به ارگاسم برسند میتواند روش مناسبی باشد . اما قبل از اینکه ارضا شدن زن توسط دست همسر صورت بگیرد بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید زیرا ممکن است ارضا کردن از طریق دست هم بعد از مدتی به عادتی مانند خود ارضایی تبدیل شود و زن بجز دست لمس شدن توسط دست همسر با هیچ روش دیگری ارضا نشود .

  • تحریک کامل

زنان بیش از هر چیز دیگری برای آغاز رابطه جنسی نیازمند معاشقه و پیشنوازی هستند که متاسفانه باور های غلط سبب شده است که افراد رابطه جنسی را فقط به دخول محدود کنند و بیشتر وقت خود را در طول یک رابطه جنسی صرف دخول کنند اما اینگونه نیست و باید بیشتر وقت رابطه به معاشقه و لمس کردن های عاشقانه اختصاص پیدا کند . برای مثال در یک رابطه جنسی ۳۰ دقیقه ای باید ۲۰ دقیقه به معاشقه و پیش نوازی پرداخت .

  • فکر نکردن به ارگاسم همزمان

در مورد خانم هایی که از طریق دخول ارضا نمیشوند باید گفت که در رابطه با این خانم ها باید ارگاسم همزمان را فراموش کرد زیرا در طبیعی ترین حالت باید ابتدا زن به ارگاسم برسد و بعد مرد , زیرا زن ها توانایی ارگاسم های پیاپی را دارند ولی مردان با یک بار انزال و رسیدن به ارگاسم دیگر تا مدت زمان قابل توجهی نعوظ ندارند و به علت ترشح دوپامین حالت خستگی به آنها دست میدهد و شاید بعد از ارضا شدن خود تمایلی به ارضا کردن خانم حتی با دست هم نداشته باشند پس در این مسئله ارضا شدن همزمان را فراموش کنید .

  • به ارگاسم رسیدن از طریق لمس نواحی مختلف

اینکه زنی از طریق دخول ارضا نشود کاملا طبیعی است اما اگر میخواهید از طریق لمس سایر نواحی بدن به ارگاسم دست پیدا کنید لمس سینه ها و ناحیه کلیتوریس میتواند در ارگاسم موثر باشند و مردان نیز میتوانند بجای ارضا کردن همسر از طریق دست به لمس کردن سینه ها و یا مالیدن آلت تناسلی به ناحیه کلیتوریس او را به ارگاسم برسانند تا بدن زن به ارگاسم رسیدن با دست عادت نکند و هم به ارگاسم رسیدن زن دارای تنوع باشد .

ارضا شدن زن از طریق دست همسر  از نظر پزشکی و شرعی هیچ اشکالی ندارد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *