خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / ارضا شدن مردان
ارضا شدن مردان
ارضا شدن مردان

ارضا شدن مردان

ارضا شدن مردانReviewed by زناشویی برتر on May 16Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع ارضا شدن مردان می پردازیم , هنگامی که زوجین در زندگی زناشویی برای برقراری رابطه جنسی اقدام میکنند هدف آنها از انجام این کار رسیدن هر دو طرف به اوج لذت جنسی و ارضا شدن هر دو است . در این میان مرد تلاش میکند تا با انجام کارهای مختلف و روش های مناسب زن را به اوج میل جنسی برساند و زن نیز به طور متقابل تلاش میکند تا با انجام وظایف خود و کارهای مختلف در رسیدن مرد به ارگاسم و ارضا شدن او نقشی داشته باشد و نیاز جنسی او را برطرف نماید .

ارضا شدن مردان

ارضا شدن مردان و رسیدن آنها به ارگاسم دارای حالت و نشانه های مختلفی است که ممکن است در هر فردی فقط یکی از نشانه ها بروز کند ولی بطور کلی نشانه های ارضا شدن مردان در تمامی مردان یکسان و مشابه می باشد و زن پس از گذشت مدتی میتواند تمامی حالات و نشانه های ارضا شدن مرد را بشناسد و با توجه به شناختی که از او بدست می آورد به ارضا شدن یا نشدن او پی ببرد اما نباید فراموش کرد که ارضا شدن مرد و رسیدن به ارگاسم با انزال و خروج منی تفاوت دارد زیرا ممکن است فردی بدون اینکه به هیچ لذت جنسی دست یافته باشد به انزال برسد و منی از او خارج شود .

بیشتر زن و شوهر ها بر این باور هستند که در برقراری رابطه جنسی زناشویی باید از هر کاری برای انزال دریغ نکرد و هر چه زود تر به انزال رسید و به رابطه جنسی خاتمه داد که متاسفانه افراد زیادی بر این طرز فکر پایبند هستند اما باید با انجام کارهای مختلف و بکارگیری معاشقه زیاد و پوزیشن های مختلف مدت زمان رسیدن به انزال را تا حد مطلوبی به تاخیر انداخت تا هر دو طرف به اندازه کافی از رابطه جنسی لذت ببرند و سپس به انزال برسند اما همانطور که گفته شد بیشتر افراد تمرکز خود را بر روی خروج منی قرار میدهند که این کار اشتباهی است و باید دانست که خروج منی بر سه حالت صورت میگیرد :

  • ممکن است در برخی از مردان در همان لحظه های تحریک اولیه و برانگیختگی جنسی خروج منی صورت بگیرد و این دسته به هیچ لذتی دست پیدا نمیکنند که این افراد مشکوک به زود انزالی هستند .
  • در برخی از افراد پس از کمی نزدیکی فیزیکی خروج منی صورت میگیرد که در این حالت با بکارگیری پوزیشن های مناسب و راه های دیگر این مدت زمان را افزایش داد .
  • در این حالت که طبیعی ترین حالت است و فرد به هیچگونه عارضه ای از قبیل دیر انزالی یا زود انزالی مبتلا نیست ابتدا پس از کمی تحریک و بعد از برقراری رابطه فیزیکی خروج منی صورت میگیرد .

متاسفانه اکثر روابط جنسی بر پایه انزال صورت میگیرد و رسیدن به اوج لذت جنسی هیچ جایی در این گونه روابط ندارد که در این حالت باید گفت که ارضا شدن این دسته از افراد فقط بر پایه خروج منی و عدم رسیدن به اوج لذت چنسی است .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *