خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان
اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان
اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان

اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان

اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنانReviewed by bestmarital on Jul 14Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع تاثیر رابطه جنسی بر ظاهر زنان می پردازیم , رابطه جنسی عملی است که در طول زندگی زناشویی توسط زوجین برقرار میشود و اثرات مثبت مختلفی برای زوجین به همراه دارد بطوریکه افرادیکه رابطه جنسی منظم در مدت زمان های معین داشته باشند طبق تحقیقات زندگی بهتر و رضایت بشتری از شریک جنسی خود داشته اند پس رابطه جنسی تاثیرات مختلفی بر سلامت زنان و زیبایی آنها دارد از این رو در این مقاله به بررسی موضوع تاثیرات رابطه جنسی بر زیبایی زنان و … می پردازیم .

اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان

در رابطه با اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان باید گفت که رابطه جنسی همچون مسکنی برای خانم ها و آقایان موجود در رابطه عمل میکند و در صورتیکه این رابطه درست و موفق همراه با رسیدن به اوج لذت جنسی و ارضای جنسی هر دو طرف همراه باشد میتواند به عنوان یک افزایش دهنده کیفیت زندگی زناشویی عمل کند و سبب بهبود روابط میان زن و شوهر شود . رابطه جنسی علاوه بر تاثیر بر زندگی زناشویی و روابط بین زن و شوهر فواید دیگری نیز دارد و در بازه ها زمانی مختلف اثرات مثبت متعددی بر افراد دارد برای مثال میتوان به تاثیر دفعات رابطه جنسی بر زنان و فواید رابطه جنسی در دوران بارداری  و فواید رابطه جنسی برای بدن اشاره کرد که این رابطه در این دوران ها دارای فواید مختلفی است . در ادامه به بررسی موضوع تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی زنان و تاثیر رابطه جنسی بر ظاهر زنان می پردازیم .

فواید رابطه جنسی برای زنان

 • بیشتر متخصصان و پزشکان رابطه جنسی را اکسیر جوانی میدانند زیرا در طول رابطه جنسی هورمون زنانگی یا همان هورمون استروژن به میزان دو برابر ترشح میشود و سبب میشود تا خانم هایی که رابطه جنسی و مدت زمان رابطه جنسی از واژن زیاد تری دارند و در نتیجه ترشح استروژن بیشتری دارند زیباتر شوند و موهای شفاف و براق تر و پوست نرم تری داشته باشند .
 • رابطه جنسی سبب ترشح هورمون سراتونین و هورمون DHEA میشود که این هورمون ها ضد افسردگی هستند از این رو ترشح این هورمون ها در طول و بعد از رابطه جنسی سبب میشود تا فرد دچار افسردگی بعد از رابطه جنسی نشود و از طرفی ترشح این هورمون ها و عدم بروز افسردگی در رابطه جنسی با زیبایی پوست زنان رابطه مستقیمی دارد .
 • برانگیخته شدن حس جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی میتواند موجب افزایش ۲۵ درصدی سایز سینه ها در خانم هاش ود .
 • تعداد رابطه جنسی در هفته بیش از دو بار سبب میشود تا نوعی ایمنوگلوبین در خون فرد ترشح شود و از این رو انجام رابطه جنسی موجب میشود تا افراد در مقابل بیماری های مختلف مانند سرما خوردگی مقاوم شوند و همچنین رابطه جنسی منظم میتواند سبب شود تا فشار خون کاهش یابد و احتمال ابتلا به فشار خون زیاد در افراد کم شود .
 • اسپرم خروجی از منی آقایان بطور منظم ۱۵ کالری دارد و پروتئین موجود در این مایع به اندازه پزوتئین موجود در سفیده یک سفیده تخم مرغ است , همچنین اسپرم دارای ویتامین های مختلف و مفید مانند ویتامین c و کلسیم و منیزیم و ویتامین B12 است که این اسپرم بدون استفاده از کاندوم میتواند مایع خوبی برای تقویت پوست باشد .
 • از تاثیرات رابطه جنسی در زنان میتوان به تقویت و افزایش حس بویایی به علت ترشح هورمون پرولاکتین در طول رابطه اشاره کرد .
 • از سایر تاثیرات رابطه جنسی زناشویی بر زنان میتوان به کاهش ریسک قلبی اشاره کرد به شرطی که سه بار در هفته رابطه جنسی داشته باشید .
 • از تاثیرات رابطه جنسی بر زنان میتوان به کاهش وزن و چاقی اشاره کرد بطوریکه در هر رابطه حدود ۲۰۰ کالری سوزانده میشود .
 • پلاسمای داخل منی موجب تحریک هورمون تیروئید میشود .
 • کاهش افسردگی از فواید رابطه جنسی بر زنان
 • کاهش درد ( ترشح اکسی توسین قبل از رسیدن به اوج میل جنسی و ارگاسم میتواند ۵ برابر قویتر از مسکن عمل کند ) .
 • افزایش سی درصدی ایمنی بدن
 • رسیدن به ارگاسم و انقباض عضلات در این هنگام در درمان افتادگی رحم و مثانه میتواند موثر باشد و موجب تقویت عضلات کف لگن همچون تمرینات کیگل شود .
 • تعداد دفعات بیشتر رابطه جنسی در زنان بلامانع است و هر تعداد رابطه جنسی بیشتر بخصوص بعد از یائسگی میتواند برای زنان بهتر باشد .
 • از مزایای رابطه جنسی در زنان میتوان به افزایش اکسیژن رسانی و خونرسانی به اندام های مختلف بدن اشاره کرد .
 • از مزایای رابطه جنسی بر ظاهر زنان میتوان به افزایش اعتماد به نفس جنسی اشاره کرد .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *