خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟
آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟
آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟

آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟

آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟Reviewed by زناشویی برتر on May 14Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟ می پردازیم , رابطه جنسی معقدی یکی از رفتار های پر خطر جنسی است که انجام آن سبب بوجود آمدن بیماری های جنسی و مشکلات جنسی متعددی میشود و متاسفانه افرادی بدون داشتن هیچگونه اطلاعی از این کار و عوارض آن به انجام این کار می پردازند . در ادامه این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون لذت بخش بودن رابطه جنسی معقدی و … می پردازیم .

آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟

در بسیاری از موارد مردان بدون اینکه برای آنها اهمیتی داشته باشد که رابطه جنسی معقدی برای زن خوشایند است یا خیر به انجام این کار می پردازند و اگر این عمل آنها مورد پسند همسر قرار نگیرد میتواند موجب بوجود آمدن اختلافاتی در رابطه جنسی آنها و حتی زندگی زناشویی آنها شود از این رو نه تنها برای رابطه جنسی معقدی بلکه برای انجام هر گونه رفتاری قبل از اینکه آنرا انجام دهید با همسر خود درباره انجام و نحوه انجام آن مشورت بگیرید . بسیاری از دختران برای حفظ باکرگی خود و به این منظور که نامزد خود را از لحاظ جنسی ارضا کنند دست به انجام رابطه جنسی معقدی میزنند و بدون اینکه بدانند این رابطه میتواند در زندگی بعد از ازدواج آنها تاثیر داشته باشد فکر میکنند که هیچگونه مضرات و عوارضی در این نوع رابطه جنسی وجود ندارد .

در اینجا به بررسی پاسخ سوال آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟ می پردازیم که باید گفت که از نظر فیزیولوژیکی این نوع رابطه هیچگونه لذتی به همراه ندارد و رابطه ای بسیار پر خطر محسوب میشود اما در رابطه با زنانی که دوست دارند شوهرشان به اوج لذت جنسی از راه های مختلفی برسد این مورد میتواند لذت بخش باشد زیرا آنها این را درک میکنند که رابطه جنسی معقدی یک نوع تنوع ایجاد میکند و مردشان با این کار تنوع بیشتری حس میکند و آنها نیز در جهت بخشیدن لذت بیشتر به شوهر خود رابطه جنسی معقدی را لذت بخش میدانند و با خوشحال شدن شوهرشان یک نوع لذت روانی نیز در آنها ایجاد میشود و همین لذت سبب تکرار این نوع رابطه میشود .

نزدیکی از پشت لذت بیشتری دارد یا نزدیکی از جلو ؟

از نظر علمی و شرعی انجام رابطه جنسی از راه معقد یه هیچ وجه توصیه نمیشود و از آنجایی که معقد فقط وظیفه دفع مواد زائد را دارد از این رو هر چیزی که وارد این ناحیه شود با درد و ناراحتی و بروز مشکل همراه خواهد بود زیرا این عضو فقط یک عضو خروجی است . واژن یک عضو تناسلی محسوب میشود که به منظور انجام رابطه جنسی دارای موارد مختلفی مانند ترشحات تسهیل کننده رابطه و داشتن گرمای بخصوص خود میتواند بهترین عضو برای رابطه جنسی باشد و بجز مواقعی مانند وجود اختلالات جنسی و هنگام قاعدگی و … انجام رابطه از راه واژن هیچگونه مانعی ندارد .

چرا مردان به انجام رابطه معقدی تمایل دارند ؟

از آنجایی که بسیاری از مردان از طریق تقلید از فیلم های پورنو به رابطه معقدی روی می آورند لذت دروغین هنگام انجام این نوع رابطه در فیلم را ملکه ذهن خود کرده و با این فکر که این رابطه بسیار لذت بخش خواهد بود به انجام آن می پردازند و این مورد میتواند علت گرایش بیشتر مردان به رابطه جنسی معقدی باشد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *