خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / آموزش پیش نوازی
آموزش پیش نوازی
آموزش پیش نوازی

آموزش پیش نوازی

آموزش پیش نوازیReviewed by bestmarital on Sep 7Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع روش های پیش نوازی و اصول پیش نوازی می پردازیم , اگر به دنبال یک رابطه زناشویی سالم و بدور از نارضایتی هستید باید مسائل مهم در رابطه جنسی را رعایت کنید به این معنی که تمامی مواردی که موجب افزایش لذت ارگاسم و لذت جنسی میشوند را انجام دهید تا هر دو طرف موجود در رابطه با رضایت کامل از رابطه جنسی خود یاد کنند و از آنجایی که پیش نوازی و نحوه پیش نوازی یکی از مسائل مهم در رابطه جنسی است پس در این مقاله به بررسی این موضوعات می پردازیم .

آموزش پیش نوازی

در رابطه با آموزش پیش نوازی باید گفت که پیش نوازی یکی از مسائل مهم و مورد خوشایند زوجین برای آغاز رابطه جنسی است و موجب میشود تا زوجین به برانگیختگی جنسی برسند و بتوانند راحت تر به انجام مراحلی همچون اختصاص دادن مدت زمان رابطه جنسی از واژن و دخول بپردازند پس پیش نوازی مقدمه ای برای رابطه جنسی محسوب میشود . اهمیت پیش نوازی در رابطه جنسی را فراموش نکنید زیرا شور و هیجانی که پیش نوازی در مردان و زنان بوجود می آورد مانند هیچ چیز دیگری نیست و از آنجایی که زنان برای ترغیب شدن به رابطه جنسی نیازمند کمی تحریک بیشتر هستند پس پیش نوازی سلاح خوبی برای رساندن زنان به آمادگی داشتن برای رابطه جنسی است . پیش نوازی برای افرادی که دچار بیماری های جنسی همچون زود انزالی و یا خشکی واژن هستند نیز میتواند موثر باشد زیرا این افراد میتوانند در کنار پیش نوازی به معاشقه نیز بپردازند و با روش هایی همچون ارضا کردن همسر با دست به رابطه جنسی خود و رسیدن به ارگاسم خاتمه دهند .

پیش نوازی در فرهنگ های مختلف میتواند معانی مختلفی داشته باشد و در اصل دو نوع پیش نوازی وجود دارد یکی پیش نوازی جسمی که در آن افراد به لمس نقاط بدن یکدیگر می پردازند و نوع دیگر آن پیش نوازی احساسی و روحی است که در آن افراد با استفاده از بیان جملات عاشقانه به تحریک روح یکدیگر برای شروع رابطه جنسی می پردازند . برای مثال برخی از زوجین به پیش نوازی دهانی همچون انجام روش های بوسیدن و مکیدن لب ها و سایر نقاط حساس بدن زنان و نقاط حساس بدن مردان می پردازند و با استفاده از دهان و زبان خود به تحریک مشغول میشوند و در برخی دیگر از فرهنگ ها پیش نوازی شامل بغل کردن همسر و رفتار هایی همچون لمس کلیتوریس و رابطه جنسی مختصر میشود . در رابطه با پیش نوازی در روابط زناشویی به نکته های زیر توجه کنید .

نکاتی برای پیش نوازی

  • پیش نوازی یک هنر است که زوجین بعد از مدتی میتوانند آن را بهتر انجام دهند بدین صورت که زوجین پس از مدتی در می یابند که طرف مقابل با استفاده از چه کار ها و لمس چه نقاطی بیشترین تحریک را حس میکند و به اوج لذت جنسی میرسد .
  • قبل از اینکه به معاشقه و پیش نوازی بپردازید بهداشت را رعایت کنید که در این رابطه میتوانید به مطالب بهداشت جنسی مردان و بهداشت جنسی زنان مراجعه کنید .
  • در هنگام پیش نوازی اعتماد به نفس جنسی داشته باشید و با استفاده از راهکار هایی سبب افزایش اعتماد به نفس جنسی خود شوید و از بیان جملات و کلمات عاشقانه خجالت نکشید و به لمس تمامی نقاط حساس طرف مقابل بپردازید و خجالت نکشید .
  • حرکات تکراری انجام ندهید و به لمس تنها یک نقطه بسنده نکنید اگر همسرتان به شما گفته است که فلان ناحیه را خوب لمس میکنید به لمس آن نقطه فقط نپردازید زیرا این کار موجب آزار طرف مقابل میشود .
  • پیش نوازی عملی است که باید با آرامش صورت بگیرد پس میل جنسی خود را کنترل کنید و از خشونت دوری کنید زیرا با خشونت نه تنها با عث نزدیکی و افزایش میل جنسی نمیشوید بلکه سبب دوری همسرتان از خود میشوید .
  • گفتن و صحبت کردن درباره مراحل رابطه میتواند موجب تحریک بیشتر شود پس از مراحل رابطه سخن بگویید و از همسرتان بخواهید که دوست دارد چه نقاطی را تحریک کنید در مرحله بعد .
  • از سر و صدا کردن زیاد خودداری کنید و از طرف دیگر ساکت نباشید زیرا صدای نفس نفس زدن و آه و ناله ها در رابطه جنسی میتواند محرک خوبی برای ادامه رابطه باشد .
  • وقت زیادی را به پیش نوازی اختصاص ندهید و فقط مدت زمان ۱۵ الی ۲۰ دقیقه را صرف پیش نوازی کنید نه بیشتر .
  • فضای اتاق را عاشقانه نگه دارید و اجازه ندهید همسرتان در طول رابطه سرد شود .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *